Referanslarımız

LÜTFİ KIRDAR ULUSLARARASI KONGRE ME
PERA PALAS
HONDA A.Ş.
EFES TUR
İSUZU LANSMAN
HONDA A.Ş.
TUKD
RAHMİ KOÇ MÜZESİ
ANADOLU EFES
AGE TOURISM & EVENTS
ABB Elektrik San. A.Ş.
ABB Elektrik
ADİLE SULTAN SARAYI
ADİLE SULTAN SARAYI
BRIDGE RESTAURANT
CEVAHİR HOTEL ASIA
ECZACIBAŞI HOLDING
GREEN PARK HOTELS

Rahmi Koç Müzesi

Düğün

Etkinlik Tarihi: 03/02/2018

Merhabalar Metin bey, 03.02.2018 tarihinde Rahmi Koç müzesinde düğünümüzde bir rüya gecesindeydik. Bu gece bizim için hem taşıdığı olağanüstü önem, hem misafirlerimizden gelen memnuniyet ifadeleri, hem de bir kısmı doğaçlama bir kısmı da prova yapılmış sahne performanslarıyla gerçekten çoğu kişinin anılarından silinmeyecek bir gece olması bakımından takdirlerimizi hakedecek niteliklere sahip oldu. Resim ve videoları izlediğimizde bir kez daha aynı duyguları yaşadık. Bunun dışında gerek sahne ekibiniz, gerek ışık ekibiniz ve orkestra ile dj performansları tüm isteklerimiz doğrultusunda özenle gerçekleştirilmiş, rahat ve sorun olmayan bir akışa imza atılmıştır. Yaşattığınız güzellikler için çok teşekkürler. Gelecekte yaşatacaklarınızın da gün be gün daha üst seviyelere çıkması dilekleriyle sevgi ve saygılarımızla .

 

Reyhan & İlker

Hekimbaşı Salih Efendi Yalısı

Düğün

Etkinlik Tarihi: 10/06/2017

Harika performansları, özenli görünümleri ve güler yüzleri için genç sanatçılarımıza çok çok teşekkür ediyorum...

Şebnem Ekin

Çırağan Sarayı

Kayı Holding 25. Yıl Balosu

Etkinlik Tarihi: 03/06/2016

Firmamızın 25. yıl kutlamaları sevgili Metin Irmak ve Orkestrası'nın katılımı ile son derece nezih ve eğlenceli geçti.  Gerek orkestra gerekse repertuar seçimi harikaydı. Teşekkürlerimizle...

Notre Dame De Sion 

Fransız Kilisesi

Düğün Tarihi: 11/07/2015

Notre Dame de Sion Kilisesi'nde gerçekleştirilen düğün töreninde, orkestranın üstün nitelikli performansı ile tüm konuklarımızla son derece güzel bir düğün merasimi yaşadık. Metin Irmak Project'te teşekkürlerimizi sunarız. Müzik organizasyonu gibi önemli bir konuda ne kadar doğru bir karar verdiğimizi ilk andan başlayarak anladık.

S&M

Serpil & Mert

Düğün Tarihi: 17/11/2015

Aklımızda hiç şüphemiz yoktu sizlerle çalışmaya karar verdiğimiz ilk gün ve sonuçlarıda bir o kadar şüphesiz ;muhteşemdi.. Hayatımızda ki en mükemmel günü sizlere emanet ettik.. Şimdi dönüp baktığımızda aklımızda o geceye ait farklı farklı kareler var ve hepsinde misafirlerimiz öyle mutlu , öyle güzel eğleniyorlarki .. .. İş ahlakınız, disiplininiz ve profesyonelliğiniz ile birlikte çok daha iyi yerlerde olacağınıza inanıyoruz.. Herşey için sonsuz teşekkürler..

A&S

Aynur & Sertaç

Düğün Tarihi: 06/06/2014

Sevgili Metin Irmak ve ekibi düğünümüz ile ilgili bizimle başından itibaren çok ilgiliydi.Bence iyi ekip için hizmet organizasyondan çok önce başlar ve METİN IRMAK PROJECT & Müzik Organizasyon tam da öyle bir ekip :) Ne istediğimizi önemseyen ve en iyi şekilde bunu sağlamak için çalışan Sevgili Metin Irmak ve Orkestrası sayesinde düğünümüz muhteşem oldu. Tüm konuklar gecenin başından sonuna kadar çok eğlendiler. Hem performansları, hem repertuarları harikaydı. Düğünden bahsederken birçok kişi özellikle müziklerin ve performansın harika olduğunu vurguladı. Hatta keşke yeniden aynı düğünü yapsanız da, yine öyle eğlensek diye hala talepler alıyoruz :) Tüm bu güzellikler ve katkılarından dolayı çok çok teşekkürler. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

A&S

Aynur & Sertaç

Düğün Tarihi: 06/06/2014

METİN IRMAK PROJECT & Müzik Organizasyon'u gönülden kutluyorum...

Harika orkestranın muhteşem performanslarından dolayı da düğün, biraz konserimsiydi... Amaaa ille de dugun çoook eglenceli ve samimi bir düğün oldu. 

(Orkestranin klavyecisi Kerim, bir dönem orkestrasi ile bana eşlik ediyordu. Londra konserimde de birlikteydik. Basgitarist Metin'de ayni zamanda Candan Erçetin'in basgitaristi) Orkestra ve Solistleri Burcu, adeta konser performansıyla geceyi iyice costurdu. Unutulmaz Ingilizce sarkilardan günümüz Latin sarkilarina, günün yabancı Pop sarkilarina nefis bir repertuvar sunup, gecenin sonuna doğru da Türkçe Pop şarkılarla "magazincilerin deyimiyle" konuklari "hop oturtup hop kaldirdilar" E-ben de dayanamayip attım kendimi orkestranin yanınaaa. Zaten Sertac'la Aynur, Sertac'in ablalari çok istiyorlardı sarki söylememi. Yanıma gelenler de şarkı soyleyip soylemiyecegimi soruyordu. (Ben öyle ısrarla şarkı söylemeyi hiçç sevmem. Benim içimden gelmeli) Nitekim e öyle olduuu. Ben de başladım sarki söylemeyeee Ben söyledim onlar dans etti. Böylece hem onların, hem de davetlilerin gönüllerini hoş etmiş oldum. 

Füsun Önal